Librestream Onsight Augmented Reality PlatformLibrestream Technologies Inc. to firma z siedzibą w Winnipeg w Kanadzie z wieloletnimi tradycjami w zapewnianiu technologii umożliwiającej mobilną i zdalną współpracę w przedsiębiorstwach. Ich główny produkt ONSIGHT to platforma, która wykorzystując usługi rzeczywistości rozszerzonej przyspiesza podejmowanie decyzji, obniża koszty, zwiększa produktywność i poprawia bezpieczeństwo pracowników.Onsight Cube-R


Urządzenie nasobne Onsight Cube-R umożliwia przekazywanie obrazu wideo oraz obrazu termowizyjnego bez użycia rąk. Urządzenie współpracuje z smartfonami z systemem Android i iOS oraz urządzeniami typu smartglasses jak RealWear HMT-1 czy Glass Enterprise Edition 2 zapewniając bezpieczne połączenie z zdalnym ekspertem.

Zaprojektowane z myślą o bezpiecznej pracy w trudnych warunkach, przemysłowe urządzenie Onsight Cube-R rejestruje wideo na żywo, zdjęcia HD i obraz termowizyjny w celu wykonywania efektywniejszej pracy, gromadzenia dokumentacji i zdalnej pomocy ekspertów.
Sparowane urządzenie Cube-R z urządzeniem mobilnym obsługującym aplikację Librestream Onsight Augmented Reality Platform umożliwia wykonywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości kamerą optyczną 13MP oraz możliwości dostosowania oświetlenia oraz powiększenia. Użytkownicy mogą bezpiecznie przechowywać zdjęcia lub nagrania bezpośrednio na Cube-R, a następnie przesyłać je do repozytorium Onsight Workspace lub udostępniać w zdalnych sesji z ekspertem w aplikacji Onsight Connect.

Dzięki umieszczeniu dwóch kamer możemy wybierać pomiędzy trybem optycznym (wideo HD), trybem termowizyjnym lub trybem fuzji. Tryb fuzji nakłada obraz wizyjny obraz termowizyjny w celu uzyskania dodatkowego zobrazowania problematycznego elementu. Zamontowany pierścień LED i laserowy wskaźnik zapewniają wysoką jakość obrazu nawet w słabo oświetlonych miejscach.

Cube może zwiększyć bezpieczeństwo pracowników dzięki skutecznej i bezpiecznej metodzie monitorowania podwyższonej temperatury ciała. Przed wpuszczeniem pracownika lub gościa do obiektu przemysłowego lub handlowego, oprogramowanie Librestream Onsight Augmented Reality Platform i kamera termowizyjna mogą być użyte do rozpoznania podwyższonej temperatury ciała z bezpiecznej odległości.
Najważniejsze cechy produktu:

  • + Stworzony do bezpiecznej pracy w środowiskach przemysłowych
  • + Podwójne kamery z optyką HD i termowizyjną
  • + Tryb Thermal Body do badań temperatury ciała
  • + Mocny wbudowany pierścień świetlny i laserowy wskaźnik
  • + Przechowywanie wysokiej jakości nagrań i zdjęć na Cube, sparowanym urządzeniu mobilnym lub Onsight Workspace
  • + Zdalna pomoc ekspertów za pośrednictwem aplikacji Onsight Connect
  • + Wiele możliwości zamontowania urządzenia
  • + Akcesoria zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i łatwości użytkowania

Dostępna jest również kamera Cube-Ex, którą można używać w strefie 1 zagrożenia wybuchem. Urządzenie można wykorzystywać w niebezpiecznych środowiskach, takich jak rafinerie ropy naftowej, zakłady przetwórstwa chemicznego, rurociągi gazowe i stacje benzynowe. Cube-Ex posiada certyfikaty EX: ATEX, IECEx oraz NEC & CEC.

Onsight Hub


Onsight Hub to specjalistyczne rozwiązanie IoT, które łączy „niepołączone” urządzenia wideo i audio. Łączy szeroką gamę urządzeń wideo i audio, takich jak kamery sportowe w celu wykorzystywania bez użycia rąk lub specjalistyczne narzędzia do badań nieniszczących (NDT), takie jak boroskopy, urządzenia do defektoskopii ultradźwiękowej lub badań radiograficznych.
Niezależnie od obsługiwanego formatu i rozdzielczości, Onsight Hub jest w stanie zoptymalizować jakość wizualną i przesyłać obraz na żywo do zdalnych ekspertów w ramach sesji Librestream Onsight Augmented Reality Platform. Zespół może nagrywać zdalną sesję, robić zdjęcia w wysokiej rozdzielczości lub zatrzymać obraz i wspólnie szybko identyfikować obszary do dalszej analizy, rysując na żywo.